Podporte nás

Finančný príspevok

Q-centrum poskytuje veľkú škálu služieb a možností. Snažíme sa pre vás vytvoriť a ponúknuť vám to najkvalitnejšie čo máme – odborné ľudské zdroje a čas. Naše finančné prostriedky sú však časovo i rozpočotovo obmedzené. Pevne veríme, že Q-centrum udržíme pri funkčnom živote roky a nie len mesiace. Preto si vás dovoľujeme aj touto cestou požiadať o príspevok či inú finančnú alebo materiálnu pomoc. Urobiť tak môžete buď finančným darom, alebo darovaním 2% z dane občianskemu združeniu Queer Leaders Forum. Ďakujeme!

Č.ú: 4007662494/7500

Materiálne zebezpečenie

Q-centrum momentálne nemá prostriedky na ďalšie dovybavenie svojich priestorov. Ak sa vám doma pohadzujú nepotrebné kusy kresielok, pohoviek a iných príjemných sedavých či ležavých vecí, s radosťou sa o ne postaráme. LGBT knižnica má ambíciu expandovať o čo najviac regálov ako to len bude možné – dočítali ste a chcete dať možnosť iným? Prineste knižky k nám. Pomôže nám akýkoľvek kancelársky, papierenský či hygienicko-čistiaci materiál, nebránime sa ani kvietkom, dekoráciám či iným okrasám. Chceme aby ste sa u nás cítili ako doma! :)

Dobrovoľníctvo

Q-centrum je otvorené všetkým ľuďom kreatívnych a dobrých nápadov. Chceš pre nás usporiadať kultúrne podujatie, premietanie filmu alebo zviditeľniť svoju garážovú kapelu? Pridaj sa k nám a my ti dáme priestor! Dobrovoľnícke kapacity však potrebujeme i na každodenný chod Q-centra – na menšie administratívne práce, na športové aktivity ako sťahovanie a prenášanie vecí a neohrdneme ani zručnými dievkami a junákmi, ktorí nám podľa potreby pomôžu s opravárskymi a majsterskými prácami.

ĎAKUJEME!

Cez PayPal

Prispieť nám môžeš aj cez online platobný systém PayPal. Stačí mať platobnú kartu. Ďakujeme!

Všetky finančné dary pripísané na účet OZ QLF sa riadia zásadami riadneho hospodárenia, v súlade s právnym poriadkom SR a môžu byť použité výlučne na aktivity spojené s napĺňaním cieľov a vízie OZ.